Wczoraj, tj. 20 maja 2026 r. odbył się V Powiatowy Konkurs Piosenki Kurpiowskiej „Z pokolenia na pokolenie”, w którym naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice. Z dumą informujemy, że obie uczestniczki zostały docenione przez jury i zajęły miejsca na podium. Paulina Bziukiewicz zajęła zaszczytne 1 miejsce w kat. wiekowej kl. 7-8, natomiast Nadia Florek zajęła 3 miejsce w kat. wiekowej kl. 1-3.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom wspaniałych występów, talentu oraz zaangażowania. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych i kolejnych muzycznych osiągnięć!
Wyrazy uznania kierujemy również do Pani Janiny Kaczyńskiej oraz do rodziców za wsparcie i przygotowanie uczennic do konkursu.
